Keçiören Anasayfa Keçiören Hakkında Keçiören Haritası

 2841

Site İçi Arama      
Yemek Siparişi

Keçiören Kategoriler

 Elektronik-İletişim-Bilişim  Gıda-Market-Su  Hırdavat-Cam-Anahtar  Lokanta-Kebap-Pide  Sağlık-Eczane--Optik  Servis-Tamir-Temizlik
Keçiören Boya Tamir İşleri Tv - Elektronik - Oto Teyp Keçiören Halı Yıkama-Temizlik Keçiören Elektrik-Tesisat Keçiören Kombi Servisi Keçiören Kapı-Pencere Tamiri Keçiören Arçelik Servisi Keçiören Bosch Servisi Keçiören Beko Servisi Keçiören Baymak Servisi Keçiören Demirdöküm Servisi Ankara Braun Servisleri Keçiören Alarko Servisi Keçiören Siemens Servisi Keçiören Vaillant Servisi Keçiören Ariston Servisi Keçiören Ferroli Servisi Pursaklar Baymak Servisi Subayevleri Demirdöküm Servisi Etlik Demirdöküm Servisi Etlik Bosch Servisi Etlik Baymak Servisi Yenimahalle Ariston Servisi Keçiören Fellini Servisi Keçiören Klima Servisi Keçiören Auer Servisi Bisiklet Tamiri - Servisi Etlik Beko Servisi Keçiören Vestel Servisi Etlik Arçelik Servisi Profilo Servisi Ankara Altus Servisi Ankara General Electric Servisi Servisleri
 Nakliyat-Taksi-Ulaşım  Emlak-İnşaat-Sigorta  Ev-Mobilya-Dekorasyon  Eğitim-Spor-Eğlence  Giyim-Ayakkabı-Çanta  Müzik-Kırtasiye-Fotoğraf  Kuaför-Güzellik Merkezi  Çiçekçi-Tüp-Muhtelif  Otomotiv-Servis  Pastane-Cafe-Fastfood  Merkezler-Dernekler

Keçiören Önemli Linkler

 

Keçiören E-Mail List

E-mail Adresiniz

 
Keçiören Otobüs Güzargahları

Haber Detayi

Keçiören Kurban Bayramına Hazır www.kecioren.tv Ekibi Olarak Kurban Bayramınızı Kutlarız.

 

Yaklaşan Kurban Bayramı için geri sayım başlarken Keçiören Belediyesi de Kurban Bayramı’nın huzur içerisinde yaşanması için her türlü tedbiri aldı.

Ankara’daki en organize kurban satış ve kesim yerini oluşturmak için yürütülen çalışmaları Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da yerinde inceledi. Keçiören'de kurbanlıklar Ovacık’ta kurulan kurban satış yerlerinde satılırken, kurban kesimi için de Ovacık’ta saatte 180 adet kurban kesiminin gerçekleştirilerek vatandaşlara teslim edilebileceği bir mezbaha sistemi kuruldu. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın belirlediği fiyat üzerinden hizmet verecek mezbahada kurban kesimi yaptırabilecek vatandaşlar ayrıca belediye tarafından belirlenen 10 adet kapalı pazar yerinde de kurbanlarını kesebilecekler.

Tek giriş ve üç çıkışı bulunan kurban satış merkezinde kurban satıcıları ve vatandaşları için her türlü ihtiyacı dikkate alarak düzenlemeler yapan Keçiören Belediyesi 5 veteriner hekim ve sağlık ekibinin yanı sıra 1 adet ambulansla hizmet veriyor. Geceleri aydınlatma yapılan alanda 27 zabıta personeli ve 30 özel güvenlik görevlisi 24 saat görev yaparken, kurban sahiplerinin ve vatandaşların temel ihtiyaçlarının karşılanması için de 200 metrekarelik tam teşekküllü hizmet çadırı oluşturuldu. Kurulan tuvalet ve banyolar kurbanlık satıcılarına hizmet verirken, kurbanlıkların su ihtiyaçları da tankerler vasıtasıyla belediye tarafından karşılanıyor ve hayvanların pislikleri toplanıyor.

Keçiören Belediyesi’ne Tam Not

Kurbanlıklar pazardaki yerini almaya başlarken Keçiören Belediyesi'nin kurban pazarı düzenlemeleri satıcılardan tam not aldı. Kurban pazarı içerisindeki tüm yolları asfaltlayarak çamurlaşmanın tedbirlerini alan Keçiören Belediyesi'nin hizmetlerinden memnun olduklarını dile getiren kurban satıcıları, Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla satışların da artacağını düşünüyor.

Gebe ve Yaşı Tutmayan Hayvanların Satışı Yasak

Geçen yıl Türkiye’de bir ilk olarak başlattığı ultrasonografi yöntemiyle gebe kurbanlıkların satışına izin vermeyen Keçiören Belediyesi, bu yıl bu uygulamanın yanı sıra yaşı küçük hayvanları da tespit ederek kurban satış alanından çıkartılmasını sağlıyor. Şu ara kadar 50’ye yakın hayvanı kurban satış alanından uzaklaştıran belediye görevlileri kontrollerini bayram sonuna kadar sürdürecek. Kaçan kurbanlıklar için de bir tim oluşturan belediye bu konuda da vatandaşlara hizmet verecek.

Başkan Ak: “Her Türlü Tedbiri Aldık”

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Ovacık’daki kurban pazarında tuvaletten duşlara, sosyal tesislere, aydınlatmadan güvenliğe kadar bütün ihtiyaçların karşılandığını dile getirerek, “Keçiören'de huzur içerisinde bir bayram geçirilmesi için her türlü tedbiri aldık, alıyoruz. Kurban satış yerlerindeki önlem ve hizmetlerimiz bayram sonuna kadar devam edecek, vatandaşlarımız bir sıkıntıya düştüklerinde kurban satış yerindeki ekiplerimizden ve belediyemizden yardım alabilecektir. Vatandaşlarımız gönül rahatlığı içerisinde kurbanlıklarını ilçemizdeki satış yerlerinden alabilirler. Kurban Bayramı süresince de nöbetçi veteriner hekimlerimiz görev başında olacaklar ve vatandaşlarımızın kurbanlık hayvanlarında her türlü sağlık kontrol hizmetlerini yapacaklardır" dedi.

Vatandaşlar kurbanlık alırken herhangi bir sıkıntıya düştüklerinde Zabıta Müdürlüğü'nün 361 10 80-82, gece ise 361 10 83 numaralı, Veteriner Müdürlüğü'nün 361 10 65-73 / 1445 ve Başkanlık Özel Kalemi'nin 361 06 07 numaralı telefonlarına başvurabilecekler.

09.11.2010

Kaynak

partial birth abortion video click scraping of the uterus procedure
cell spy software link spy sms free
hiv aids causes jasonfollas.com celebrities living with hiv
wifes who cheat site why women cheat on men
getting tested for hiv jasonfollas.com early signs of aids
spyware cell phone texting turbofish.com free spy apps for cell phones
sms monitoring app turbofish.com cell spy app free
male std symptoms pictures chlamydia signs std test online
chlamydia screening test click signs of chlamydia for men
chlamydia tests site chlamydia from oral
the best spy phone software how to spy on cell phone mobile phone spy app
women will cheat why do women cheat on husbands why people cheat
how do i know if my wife cheated why do wife cheat why do women cheat
how many women cheat on their husbands site why do guys cheat
women who cheat marcandela.com women who cheated