Keçiören Anasayfa Keçiören Hakkında Keçiören Haritası

 2841

Site İçi Arama      
Yemek Siparişi

Pınar Su

 

 

BERRİN KUYRUKÇU

Bölge : KEÇİÖREN

Telefon  : 0312 316 16 25 - 0312 316 79 96
 
Web : www.pinarsu.com.tr

 

PINAR YAŞAM PINARIM-19 L Damacana
Pınar Yaşam Pınarım, 19 L hijyenik polikarbonat damacana ambalajı ile size, evde ya da ofiste sağlıklı suyun yararlarından sınırsızca faydalanma olanağı sunuyor.

Pınar Yaşam Pınarım damacanaları, dışarıdaki tozun ve kirin taşınmasını önleyen özel poşet içerisinde, özel araçlı servis elemanlarıyla Pınar kalitesine yakışır bir şekilde evinize ya da işyerinize teslim ediliyor.
 

Tesislerimiz

Su literatüründe iyi bir kaynak, & ldquo yerleşim yerlerinden uzak, debisi ve kimyasal özellikleri yıl içerisinde yağış ya da kuraklığa bağlı olarak değişim göstermeyen kaynak& rdquo olarak tanımlanır.

Pınar Yaşam Pınarım Doğal Mineralli Su, Aydın/Bozdoğan, Isparta/Toros ve Sakarya/Çamlıca& rsquo da bulunan yerleşim birimlerine ve sanayi atıklarına uzak tesislerde, kaynağındaki doğal yapısı bozulmadan, mineral dengesi değiştirilmeden şişelenir.

Yerleşim birimlerinden 1000 metre yükseklikte bulunan Pınar Madran kaynağı, nitelik ve lezzet bakımından Türkiye& rsquo nin en kaliteli kaynaklarından biridir. Pınar Madran tesislerinde 0,33 L, 0,5 L, 1,5 L, 2,5 L, 3,25 L, 5 L, 8 L Pet Şişeler, 0,33 ve 0,75 L cam şişeler ile 19 L polikarbonat damacana su dolumları yapılmaktadır. Tesisin yıllık dolum kapasitesi 620 bin tondur.