Keçiören Anasayfa Keçiören Hakkında Keçiören Haritası

 2841

Site İçi Arama      
Yemek Siparişi

Ayke İnşaat Ve Medikal


Ayke İnşaat Ve Medikal

 

İnşaat Hizmetlerimiz: Uzman ve yetenekli çalışanlarımızla inşaatın tamamlanıp teslim edilmesine kadar bütün aşamalarda hizmet vermekteyiz. Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini bilgi ve deneyimlerimizle harmanlayarak tercih edilen, sağlıklı, ergonomik mekânlar üretmekteyiz Tadilat, onarım, dış cephe, mantolama, yalıtım, dekorasyon, çatı aktarma ve onarımı, boya işleri, alçı ve sıva işleri, seramik işleri ve resmi ve özel taşeronluk işleri konusunda uzman çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Dekorasyon Hizmetleri: Büyük bir hızla gelişmekte olan teknolojik çağın takipçisi olarak kendini geliştiren ve yeniliklere açık olan şirketimiz sizlere farklı, dekoratif çözümler sunmaktadır.
 
Başarımızın kaynağı, taahhüt ettiğimiz her türlü işi son derece dinamik, eğitimli, profesyonel, teknik kadromuzla zamanında, titiz, sorunsuz ve garantili olarak teslim etmemizdir. Hedefimiz her yaptığımız işte müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.

 DEKORASYON İŞLERİMİZ: Kartonpiyer, İç ve dış dekorasyon, Alçıpan, Şömine, Taşyünü    Isı yalıtım sistemleri, Alüminyum Tavan, Bina mantolama, Metal Asma Tavan, Kapı ve pencere söveleri, İç ve dış cephe boya, Laminant parke, Granit - Seramik    Bölme duvar

Ağaç Torna Hizmetleri: Her türlü ağaç torna işleriniz uzman ellerde yapılmaktadır.

 

 

Telefon : +90 (312) 310 19 73
Adres : Celal Atik Sok. H Köseoğlu İşhanı No 4/54 Kat (2) Rüzgarlı - Ulus - Ankara
Web : www.aykeinsaat.net
Katagori : İnşaat Firması - Temizlik Ürünleri - Dekorasyon Firması - Ağaç Torna İşleri