Keçiören Anasayfa Keçiören Hakkında Keçiören Haritası

 2841

Site İçi Arama      
Yemek Siparişi

Karizmatik Kişisel Bakım Otomatı (Doru Otomat)

Karizmatik Kişisel Bakım Otomatı5800 TL Yatırımla Aylık 1500 TL Kazanç

 


 

 

Ürünlerimiz

PRACTICO diş Fırçası

PRACTICO özel haznesinde bir kez kullanmaya yetecek miktarda diş macunu ihtiva eden tek kullanımlık hijyenik bir diş fırçasıdır.

Hobby Saç Jölesi

Görünüm ve tutuculuk özelliklerine göre özel olarak hazırlanmıştır. Tropikal kivi meyvesinin içeriğindeki C Vitamini sayesinde saçlarınızı kuvvetlendirir ve besler. Saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır. Kolayca şekillenen saçlar uzun süre formunu korur. Kuru ya da nemli saça uygulanabilir. Saçta kalıntı bırakmaz.

Hobby el ve yüz Kremi

İçindeki çeşitli bitki özleri ve nemlendiriciler sayesinde cildin nem dengesini koruyarak gün boyu tüm vücudunuza nemlilik ve canlılık sağlar. Cilde kolayca sürülür ve cilt tarafından kolaylıkla emilir. Cildinize, yüzünüze ve ellerinize ipeksi ve bakımlı bir görünüm kazandırır. Kalıcı etkisi cildinizi gün boyu dış etkenlere karşı korur.

Anatomy Parfüm

Kullandığınız parfüm markasının diğer yan ürünlerini(losyon, deodorant, roll-on gibi...) kullanmaksızın koku katlaması sağlanır ve kokunun kalıcılığı uzun süre devam eder.
 
Otomat Sektörü’nde faaliyet gösteren firmamız (Doru Otomatik Satış Sistemleri), çalışma hayatına, kişisel bakım ürünleri alanında Ankara’da başlamıştır. Alışveriş merkezi, sinema, tiyatro, üniversite, lise, dershane, cafe, restorant, spor salonu vb. yerlerin bayan tuvaletlerine hijyenik ped veren otomatları (pedmatik) yerleştirip, Türkiye"de eksik olduğunu düşündüğümüz bu alanda, bayanların mutlak ihtiyacını gidermiştir.
          Ve yine, farklı sosyal statü ve yaş grupları üzerinde yapılan anketlerden yola çıkarak, tüketicilerin özellikle alışveriş merkezi, sinema, tiyatro, üniversite, lise, dershane, otogar, spor salonu vb. umuma açık yerlerin lavabolarında ciddi ölçüde kişisel bakım ürünlerine ihtiyaç duyduğu tespit edilmiştir. 4 üründen oluşan (Kendinden Macunlu Diş Fırçası, Saç Jölesi, El ve Yüz Kremi, Parfüm )  tamamı tek kullanımlık olarak hazırlanmış kişisel bakım setini “1 TL” gibi sembolik bir ücretle KARİZMATİK OTOMATLARI’NDA satışa sunmuştur.
          Tüketicilerin bu ürünleri her yerde, en ekonomik şekilde temin etmesini ve yanında taşıma ihtiyacı duymamasını sağlayan KARİZMATİK OTOMATLARI, hizmet yönü ile çok büyük bir ilgi görmekle beraber, sektörde taklit edilemez ve süreklilik arz eden ticari bir ürün haline gelmiştir.
 
 Vizyonumuz;

Doru Otomatik Satış Sistemleri"nin vizyonu, müşteri memnuniyetinin esas olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak; ulusal ve uluslararası alanda yerli, yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirmek, geliştirmek ve müşteri memnuniyeti odaklı bir sektörün tüm dinamiklerini değerlendirerek yine müşteri memnuniyeti için üzerine düşenden de fazlasını yerine getirmektir.

Misyonumuz;

Doru Otomatik Satış Sistemleri"nin misyonu, bulunduğu sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektördeki öncü konumunu korumak, ürünlerimizi erişim açısından bayilerimiz ve şubelerimiz ile tüketici arasında yer alan, kaliteli hizmet veren, güvenilir kurum kimliğini korumak, müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentilerini en fazla ürün çeşidi, en son teknoloji imkanları ile "kalite yönetim sistemi" ilkeleri doğrultusunda, en uygun ticari koşullar altında karşılamaktır.

Karizmatik Kişisel Bakım Ürünleri

Referaslarmız İçin www.doruotomat.com Adresni Ziyaret Edebilirsiniz

Telefon : +90 (312) 257 38 75
Adres : Gersan Sanayi Sitesi 2310 Sokak No:89 Ergazi / ANKARA
Web : http://www.doruotomat.com
Katagori :  http://www.kecioren.tv/Default.aspx?modul=detay&ic=225