Keçiören Anasayfa Keçiören Hakkında Keçiören Haritası

 2841

Site İçi Arama      
Yemek Siparişi

Lider Kuru Temizleme

 

1972 " den Bugüne Lider Kuru Temizleme

Kuru temizleme karışık ve meşakkatli bir işlemdir. Pek çok kuru temizlemeci gerek işin maliyet yönünü düşünerek gerek bilgisizlikten temizlensin diye verdiğiniz giysileri eskisinden daha kirli hale getirebilmektedirler. Günümüzde birçok kuru temizlemeci bu maliyet unsurunu göz önüne alarak, belli bir kimyasalla, yüzlerce elbise temizleme yöntemiyle giysilerinizi temizlemeye çalışmaktadırlar. Lider kuru temizleme "  de en büyük farklılık budur. Giysinizin türüne, rengine göre, her seansa özel damıtılmış temiz kimyasallar ile tek seferde 2 banyo ile temizlenir.

Diğer kuru temizlemecilere verdiğiniz elbiseler temizlenmiş olmasına rağmen kötü koku verirken Lider kuru temizleme " de temizlenen giysileriniz gerçek anlamda temiz ve stabil olur, statik elektriklenmesi alınır, toz çekmesi geciktirilir, ütü tutması arttırılır. Kuru temizleme öncesinde ve sonrasında pek çok kuru temizlemecinin adını dahi bilmediği 40"dan fazla ürün kullanılır.

Bir kuru temizleme aşamasında en önemli unsur ütü işlemidir. Giysileriniz amatör bir şekilde değil, pres ve form manken robotları kullanılarak yoğun buhar altında ütülenir.

 

Keçiören Lider Kuru Temizleme

Adres : Kızlarpınarı Caddesi 133/F Keçiören - Ankara
Telefon : +90 (312) 356 26 41
Web : www.liderkurutemizleme.tr.gg