Keçiören Anasayfa Keçiören Hakkında Keçiören Haritası

 2841

Site İçi Arama      
Yemek Siparişi

Başkent Bilgi Dünyası Kreş Anaokulu

You need to download Flash from Adobe

 

Kapıyı Aralayın,

Özel Başkent Bilgi Dünyası’nda Başarıyı ve Sevgiyi Yakalayın.

 

 

VİZYONUMUZ

Eğitim yolunda yarınlara doğru ilerlerken, araladığımız kapıların önemi çok büyüktür. Geri dönüşü olmayan bu yolda çocuklarımızı rüzgârın esintisine kaptırmadan güven, sevgi ve başarıyla geleceğe taşımak tek hedefimizdir.

 

MİSYONUMUZ

Kendisine ve başka bireylere saygı duyan, problemlerini kavrayabilen ve çözüm arayan, araştıran soran, sorulara yanıt arayan, kendini ifade edebilen bireyler yetiştirmek.

 

NİÇİN ÖZEL BAŞKENT BİLGİ DÜNYASI?

 • Öğrencilerimizi birebir eğittiğimiz için,
 • Alanında uzman öğretmenlerle çalıştığımız için,
 • Her çocuğu kendi çocuğumuz gibi görüp, sevgiyle kucakladığımız için,
 • İnsani değerleri ve öğrencilerin ruhsal yapılarını dersler kadar önemsediğimiz için,
 • Velilerimizle arkadaş olup, onlarla el ele verip başarıyı yakalamaya çalıştığımız için,
 • Mutlu güvenen ve güven veren, insan ilişkileri güçlü ahlaklı başarılı bireyler yetiştirmek için,
 • Öğrencilerimize sınıflarının, okullarının, ilçenin, ilimizin hatta yurdumuzun dereceli öğrencileri yapmak için,
 • Ailelerin çocuklarının sağlıklı beslendiğini, ödevsiz okula gitmediğini bilip, huzur içinde olmaları için,
 • Velilerin gece ödev yaptırma sıkıntısından kurtulup, çocuklarına sadece sevgi göstermeleri için,
 • Velilerimize çocuklarının hijyene önem verilen, sağlıklı bir ortamda eğitim aldıkları duygusunu tattırmak için,
 • Öğrencilerimizin kendi becerileri ve kişilikleri doğrultusunda gelişimlerini destekleyecek ortamlar hazırladığımız için,

 

DOĞRU ADRES ÖZEL BAŞKENT BİLGİ DÜNYASI EĞİTİM VE ÖĞRETİM MERKEZİ DİYORUZ… 

HAKKIMIZDA

Çocuklarımızı başarılı, sağlıklı, özgüven duygusu gelişmiş bireyler olarak yetiştirmek amacıyla 2010 yılında hizmete açılmıştır.

Etüdümüz alanında uzmanlaşmış deneyimli öğretmenler tarafından güvenilir, sevgi ve saygının hâkim olduğu bir ortam sunmaktadır.

2010 yılında hizmete açılan etüt merkezimiz bu alanda gösterdiği titiz çalışmalarıyla uzman öğretmen kadrosuyla kısa zamanda tüm KEÇİÖREN’DE eğitim sektöründe adından söz ettirmektedir.

KURUCUMUZ ( Kemal KAYADİBİ)

1985 yılı Yozgat-Yerköy doğumluyum. İlköğrenimimi Çizmeci ilköğretimde, liseyi 2002 yılında başarıyla Yahya Kemal Beyatlı Lisesinde bitirdim. Eğitim hayatımı zorunlu nedenlerden dolayı bıraktım. Gönlümde eksik kalan eğitim uhdesini tamamlamak için eğitim alanında hizmet veren Özel Başkent Bilgi Dünyası Eğitim ve Öğretim Merkezini açtım. Bizden eğitim alarak yükselen her öğrenci kuruluşumuz için bir kıvanç kaynağı olacaktır.

MÜDÜRÜMÜZ (ZÜBEYİR BİÇER)

1951 Kırşehir Kaman doğumluyum. İlkokulumu köyümde, ortaokulu ve öğretmen okulunu 1970 yılında Kaman’da daha sonra da eğitim enstitüsünü Kırşehir’de bitirdim. 2007 yılına kadar ülkemin değişik okullarında sınıf öğretmeni ve idareci olarak görev yaptım. Emekli olduktan sonra 5.sınıf kaynak kitabı ve dergi yazarak, eğitime katkıda bulunmaya çalıştım. Daha aktif olarak çocuklara faydalı olabilmek için Özel Başkent Bilgi Dünyasında göreve başladım. Matematik dersine olan ilgimi çocuklara da aşılayabilmek benim için en büyük zevktir.

 

ÖĞRETMENLERİMİZ

HÜLYA KARABULUT

1957 Ankara doğumluyum. Anıttepe ilkokulu, Bahçelievler ortaokulu, cumhuriyet lisesi ve Ankara Eğitim enstitüsünden mezun olarak meslek hayatıma başladım. 28 yıl severek, isteyerek azim ve başarıyla meslek yaşantımı sürdürdüm. Geriye dönüp baktığımda öğrencilerimin güzel yerlerde olduğunu görmek eğitime olan sevgimle birleşince kendimi bana en uygun Özel Başkent Bilgi Dünyası Etüt Merkezinde işe başlamış buldum.

 

ASLAN EMİN ÇINAR

1959 Yozgat Sarıkaya doğumluyum. İlk-orta-lise eğitimimi kendi ilçemde, eğitim enstitüsünü Yozgat’ta bitirdim. Yurdun değişik illerinde sınıf öğretmeni olarak görev yaptım. Ankara’ da çalıştığım dönemde laboratuar öğretmenliği yaptım. Yine aynı dönemde İktisat fakültesini bitirdim. 2005 yılında emekli olduğumda içimdeki eğitim ateşinin henüz sönmediğini hissettiğimde şu anki kuruluşumuz Özel Başkent Bilgi Dünyası Etüt Merkezinde hizmet verebilmek için 2010 yılı mart ayında yeniden göreve başladım. Ülkemin çocuklarına kazandırabileceğim her türlü bilgi ve beceri beni manen rahatlatmaktadır.

 

DİDEM BAŞARGAN (oyun odası öğretmeni)

1987 Ankara doğumluyum. İlköğrenimimi Daniş Tunalıgil ilköğretim okulunda tamamladım. 2003-2004 Keçiören-kalaba kız meslek lisesi çocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum. Kreşte ve özel eğitim merkezlerinde yardımcı öğretmen olarak çalıştım. Güven veren ortamıyla beni kendine çeken Özel Başkent Bilgi Dünyasını tercih ettim.

 

GÖZDE KAYADİBİ (SEKRETERYA)

2003 yılında çizmeci ilköğretimini bitirdim. 2003 yılında Yahya Kemal Beyatlı Lisesini başarıyla bitirdim. Konya Selçuk üniversitesinde Bio-Kimya öğrencisiyim. Halen Amerika Montana üniversitesinde eğitimime devam etmekteyim. Okulumun tatil dönemi ülkemin eğitim dönemiyle çakıştığından orada öğrendiğim bilgileri Özel Başkent Bilgi Dünyasında elimden geldiğince çocuklara aşılamaya çalışıyorum. İnanıyorum ki eğitimde feda edilecek fert yoktur.

 

 

BAŞKENT BİLGİ DÜNYASI ÖĞRENCİ ETÜD EĞİTİM MERKEZİ

 
Telefon
:
+90 (312) 356 65 45
 
Telefon 2
:
+90 (312) 356 65 55
 
Mail
:
 
Web
:
 
Adres
:
Pınarbaşı Mah. Aziz Sk. No:4/A Gazino - KEÇİÖREN - ANKARA
 
Kategori
:
Eğitim-Kreş-Anaokulu